Contacteer ons voor een gratis offerte in Oost-Vlaanderen

Voor werven in de overige provincies verwijzen we je graag door naar onze collega- Schüco Premium Partners: 

Van Trappen bv

Dorp 93, 9860 Oosterzele

Tel 09 362 62 64

Zaakvoerder

Luc Van Trappen
luc@vantrappen.be

Productie

Johnny Schollaert
johnny@vantrappen.be

Vertegenwoordiger

Frederic Van De Walle
frederic@vantrappen.be

Administratie

Ann De Mulder
ann@vantrappen.be

ZaakvoerderLuc Van Trappenluc@vantrappen.be
ProductieJohnny Schollaertjohnny@vantrappen.be
VertegenwoordigerFrederic Van De Wallefrederic@vantrappen.be
AdministratieAnn De Mulderann@vantrappen.be
VAN TRAPPEN BV © - 2021